Remans Dooz 14000 Ürün Görseli

Reman’sDooz 14000 Geciktirici Sprey

Reman’sDooz 14000 Geciktirici Sprey

 

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz bu ürün oldukça etkili bir geciktiricidir. Erkeklerde meydana gelen erken boşalma sorunu Reman’sDooz 14000 Geciktirici Spreyile artık tarih olacak. Kullanımı çok kolay olan bu ürünü kolayca bizden temin edebilirsiniz. Gizli bir şekilde paketlenerek sizlere sunulmaktadır. Böylece sizlerden başka kimse hangi ürünü satın aldığınızı bilemez. Ödeme sayfasından kolayca ödeme yaparak ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır?

                Kullanması oldukça basit bir üründür. İçerisinde püskürtücü gaz bulunur. Bu nedenle de sprey formdadır. Penise doğrudan uygulamanız gerekmektedir. Kadın vajinasına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Durulanmayı gerektirmez. Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 10 dakika içerisinde penisinize 15 cm uzaklıkta bir mesafeden sıkabilirsiniz. Hızlı emilir ve hemen etki eder. En az 45 dakika gecikme sağlar. Böylelikle Reman’sDooz 14000 Geciktirici Spreykullanan erkeklerin erkek boşalma sorunu çözülmüş olur. Sprey formda olduğu için güneşten ve yüksek sıcaklıktan uzak tutulmalıdır. Fazla sıcakta uzun süreli bekletirse hem etkisi kaybolabilir hem de yanabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamanız gerekmektedir.

 

İçerik

Tamamen doğal ürünlerden meydana gelmekte olan Reman’sDooz 14000 Geciktirici Sprey

Sizlerin cildine herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle de oldukça fazla talep edilen bir üründür. İçerisindeki etmen maddeleri sıvılaştırmak için saf su kullanılmıştır. L-Arginnie ve E vitamini de bulunmaktadır. E vitamini sayesinde zararı olmadığı gibi cildinizi de beslemektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (2 )

  • Tarık S*
  • spreyi düzenli kullanıyodum ama son zamanlarda bulamamaya başaldım üretimi mi durdu acaba ya
    • medikal
    • Çok tercih edilen bir ürün değil, çok fazla bilinmediği için. Ama bilenlerin de vazgeçemediği bir ürün. Dönem dönem bizim de stoklarımızda tükeniyor. Daha net bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek stok durumunu sormanızda fayda var. Keyifli alışverişler dileriz Tarık bey.