Remans Dooz 14000 Ürün Görseli

Seks Yaşamınızı Geliştirme Yolları

Sevgi ve cinsiyet, ağacı besleyen kökler gibidir. Yaşamsal enerjinin devam etmesini ve öz sapının yükselmesini sağlamak için, yeni ve ilginç bir şey sağlamanız gerekiyor. Baştan çıkarmak, partnerinize, enerjik ve ilgi duyduğunuz şeyleri yaptığınızı sormaya neden olan kadar basit olabilir. Heyecanlandığınızda, baştan çıkarıcısınız – bu bizim için en çekici şey.

İlişkiler, balayı bittikten sonra bile aşamalı olarak gelişmeye devam ediyor. Çoğumuz sadece erken aşamaları biliyoruz: buluşma, partner olma, kur yapma ve bağlılık. Bazıları, her şeyin yeni ve harika olduğu taşınmaya, evlilik ve balayı aşaması yaşadı. Romantik şarkılar ve filmlerin tümü budur ve insanlar “aşık olmak” haline gelmiştir. Balayı dönemini sınırsız olarak genişletmek, insanların “mutlu her zamankinden” sonra hayaller kurmalarına neden olur. Ancak, tüm emici süreç bir düğün planlama ve balayı bitti ve çift balayı sonrası şok ayarlayabileceğiniz ev işleri, iş, para vb. konularda eve döndü. Gerçek hayat, kur, düğün ve balayı kadar romantik değil, gerçek iş Harika bir evlilik geliştirme şimdi başlıyor.

Birçok kişi kendi kalıcı ilişkilerine sahip olmadığından, sonraki aşamalardan hiçbir tecrübesi ya da modeli yok: yakınlık ve yerleşim ortaklığı evrelerinin geliştirilmesi.

Yakınımın gelişmesinde sevgi olgunlaşır ve gerçekliğe dönük olur. Sihrin kaybolduğu bölümdür ve ikiniz de rahatlamaya ve en derin, daha az mükemmel canlınızı göstermeye başlarsınız. Birbirinizi tanımaya başlıyorsunuz, siğillerim ve hepsi. Birbirleriyle savunmasız ve garip hissedebilirsiniz. Bu aşamada, iktidar için mücadele etmek, sinir bozucu ve mantıksız olmak için iddia edebilirsiniz. Sevgilinizin bu daha gerçekçi görüşten hoşlanmayacağınız korkusu ortaya çıkar. Sonuç olarak, her iki ortak da bir çok güvence ve genellikle çok fazla kişisel alana ihtiyaç duyuyor ve sorun yaşıyor. Birçok ilişki bu aşamada geçemez, çünkü eğer sevenler bu değişikliği anlamıyor veya beklemiyorlarsa, bir şeylerin çok kötü gibi geldiğini hissediyorlar.

Sonuçta, ilişki devam ederse, çift, onlar için uygun bir samimiyet tarzı geliştirir. Bunu yapmış olan bir çift daha güvenli, daha yerleşmiş hissettiriyor. Şimdi yerleşik ortaklık konuları ortaya çıkıyor: Aşkın uzun süre nasıl canlı kalacağı; birbirini nasıl kabul ettirilmediği; Hedefleri sadece birlikte olmanın ötesinde nasıl ayarlayabilirim; ve değişiklikleri nasıl halledeceğiniz.

Yerleşik ortaklık, kalıcı sevginin zevklerinin gerçekleştiği aşamadır. Bu noktada, başarılı çiftler gerçek oldukları gibi sevildiğini biliyorlar. Yaşamda birlikte uzmanlar haline gelmişlerdir. Her şey iyi gittiğinde, çiftin gerçekten tatmin edici ve ödüllendirici bir güvenlik, samimiyet ve ortaklık hissi vardır. Sorunlar ortaya çıktığında, bağlılıklarını canlı ve işbirliği içinde ve karşılıklı anlayışla sürdürmek için bilgelik ve tecrübeleri vardır.

Bununla birlikte, bu sonraki aşamalardan tam yararlanmanın birkaç yıl sürebilir. Daha önce uzun vadeli bir ilişki yaşamadıysanız, samimiyet aşamasının gelişiminde karşılaşılan zorlukları ve yerleşmiş ortaklık safhasını anlamak zor. Cesaretten kırılmak ve vazgeçmek kolaydır. İnsanlar genellikle ikinci veya üçüncü uzun vadeli ilişkilerinde daha iyi sonuçlar verir çünkü başlangıç ​​deneyimi onlara ne bekleyeceğini öğretir ve onlara gerekli uzun vadeli becerileri edinme şansını verir. Eğitim ve tecrübemiz yetersiz olduğumuz için erken başarısız ilişkilerimiz daha sonra başarılı olanlar için pratik olarak kullanılmaktadır.

Başarılı bir evlilik oluşturmak için dört basit adım:

1. Sıkça ve dürüstçe birbirinize, hayal kırıklıklarınız, cinsiyet hakkında, öfke hakkında, hayal kırıklığı hakkında, birbiriniz hakkında takdir hakkında, yaşamın anlamı hakkında, her şey hakkında konuşun.

2. Çıkan herhangi bir şeyi çözmek için birlikte çalışmaya çalışın – bir takım olmak, bir ortak olmak. Kimlerin doğru ya da yanlış olduğunu düşünme. Sorunu çözecek olana odaklanın.

3. Bağlantınızı iletişim, cinsiyet, şefkat, anlayış ve birbirlerine olan ilgiyle devam ettirin.

4. Mizah duygusu var; şüphenizin menfaatini vermek, birbirlerine bakmak.

İlişkiniz bir süre sürdüğünde, sevişmeniz değişecektir. Yaklaştıkça tutku yeni ve bilinmeyen heyecandan otomatik olarak artar.

Enerji tükenmesine izin vermek yerine, ortaklığınızdaki gibi sevişmenizin değişmesine ve büyümesine, derinleşmesine izin verebilirsiniz. Çeşitli cinsel alışkanlıkları, tutumları ve seçenekleri içeren bir “cinsel repertuar” geliştiren çiftler, sıkılmamak için sevdiklerini yeterince çeşitlilikle ifade etme konusunda daha fazla tatmin ve özgürlük hissettiğini bildirmektedir. Bu öneriler, birlikte çeşitli deneyimler yaratabilmenize yardımcı olacaktır.

Çabalar: Gerçekten aceleyle romantik bir akşam için vaktiniz olmadığında seks yapmak için kullandığınız yollar şunlardır : İşinizden ayrılmadan önce oral seks yapan biri arabayla sürüş filminde doruk noktasında ezmek vibratörler, geceleri geç saatlerde çok fazla ön sevişme yapmadan orgazm olabilmek, kestirmek ve bir partiye acele etmeden önce bir “hızlı bisiklet” a sahip olmak.

Sinsi Cinsellik: Bu, “yasak meyve” ek heyecanına sahiptir – çocuklar TV izlerken kilitli kapıların arkasında sessiz bir seks yapmaya, ailenizi ziyaret ederken çocukluğunuzdaki yatak odasında sevecenlik yapmaya, işyerindeki eşinizi ziyarete ve kanepede hızlı seks yapmaya davet ediyor kilitli bir ofiste.

Romantik Seks: Bu mükemmellik: mum ışığı, akşam yemeği, sessiz konuşma, giyinme, belki güzel bir otel odası ya da evde yalnız kaldığınızda iki kişilik romantik bir akşam yemeği. Yıldönümleri için özellikle iyi, Sevgililer Günü veya ilişki her zaman artması gerekiyor.

Yeni Çift Sekizi: Sevgililer Günü’nden mümkün olduğunca yakın bir sahneyi yaratın – kilisede tanıştığınız zamanı ve eve gelip sevişmeyi bekleyemediğiniz zamanı, sizi eve sürpriz olarak getiren çiçeği ya da hepsini söyleyerek Aptalca, çılgınca sevgi dolu şeyleri söyledin.

Seks Yapma: Bir argüman veya mücadele verdikten sonra birbirlerini affettikten sonra, sevişmek daha fazla ihale edici ve unutulmaz olabilir.

Rahat Seks: Biriniz üzgün veya stresli olduğunda, diğeri özellikle sevecen ve rahatlatıcıdır, en sevdiğiniz şeyleri yaparak sizi rahatlatmak ve rahatlamaktır.

Relaxing Sex: Haftason sabahı, yükümlülüğünüz olmadığında, etrafınızda tembellik yapabilir, yatağınızda kahvaltı yapabilir ve istediğiniz süre boyunca sevişebilir; baskı yok, acele etmeyin ve birbirlerine talep yok.

Güvenceye Alınan Cinsiyet: Bu, geçici olarak güvensiz olan veya karşılıklı sevgi ve bağlılığınızı birbirine tazelemek için tasarlanmış bir eşi rahatlatmaya yönelik sevgi ve samimiyettir. Birçok sözlü ifade bildirgesi eşlik eder ve neden birbirinize bu kadar önem verdiğinizi tekrar açıklar.

Fantezi Seks: hemşire ve hasta, iki küçük çocuk “oyun evi”, usta veya dominatrix ve köle, striptizci ve müşteri, dünya dışı uzaylı ve kaçırılan, ünlü film yıldızı ve hayran fanatiği, aptal, yasak veya heyecan verici fantezileri savunun bir sabun operası, roman ya da filmin favori karakterleri ya da hayal edebileceğiniz başka bir şey. Bu, kostümler, maskeler, cinsel oyuncaklar, deri kıyafetler veya tadınız ne olursa olsun tadilat için harika bir zamandır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )